ماگ

ماگ حرارتی

لیوان ماگ

ماگ حرارتی چیست؟

همه ی ما خواستار برخی از نوشیدنی های خاص هستیم،  برخی از ما به نوشیدنی های سرد تمایل داریم و برخی دیگر به نوشیدنی های گرم البته تغییر فصول نیز در نوشیدن نوشیدنی های مختلف اثر می گذارد اما نکته ای که مد نظر است رضایت از نوشیدن نوشیدنی است که خب برخی از این جلب رضایت مرهون ظرف آن است

نکته اول: اینکه ببینیم این لیوان از چه جنسی است.

ماگ معمولا در جنس و اندازه های مختلفی تولید می شود و سایز های متفاوت ان اکثرا نشان دهنده کاربرد آن برای نوشیدنی های مختلف است، علاوه بران تنوع اشکال و طرح های موجود بر روی ماگ را نیز نباید نادیده گرفت.

اما با عرضه  ماگ حرارتی به بازار فروش این محصول جور دیگری رقم خورد، ماگ حرارتی یکی از وسایل های کاربردی شخصی به حساب می آید به همین دلیل انتخاب آن دقیقا با توجه به سلیقه فردی افراد شکل می گیرد.

برخی از ماگ ها جنبه تزیینی و تجملاتی طور دارند مثلا  برای گلدان یا جا خودکاری از آنها استفاده می شود. اما تفاوت ماگ حرارتی با ماگ های دیگر چیست؟ تفاوت این محصول با سایر ماگ ها در کاربرد و نحوه استفاده آن ها است.

کارکرد آن اینگونه است که ابتدا مشاهده گر طرح کاملا سیاه ماگ هستید سپس زمانی که نوشیدنی را در ان میریزیم آرام آرام سیاهی آن حذف می شود و طرح دلخواهی که فرد آن را انتخاب کرده است برروی آن پدیدار می شود.

ماگ در واقع همان لیوان های خودمان است که در سایزی بزرگ تر معمولا تعبیه شده است اما ماگ حرارتی داستانش متفاوت است،  چرا که این لیوان بزرگ دسته دار زمانی که تحت تاثیر نوشیدنی گرم درونش قرار می گیرد طرحش را نمایان می کند و زمانی که سرد است این طرح محو می گردد.

خواندن  ماگ چیست و چه کاربردی دارد؟

جنس این محصول در واقع سرامیکی  و استیل است که عمدتا از دوام بالایی برخوردار است وهمین نکته یکی از دلایل رونق عرضه این محصول است،  قیمت این محصول با توجه به نوع و جنس آن متفاوت است. ماگ ها به گونه ای یکی از وسایل هایی محسوب می شوند که افراد معمولا به همراه خود دارند.

میل کردن چایی در اتوبوس سرویس –در محل کار –در سفر مکان ها و موقعیت های مختلف با ماگ ها امکان پذیرند حال چه بهتر که از ماگ نشکن و یا همان استیل استفاده کنیم. ماگ استیل یک مزیت دیگری نیز به نسبت سایر محصولات مشابه دارد:  اینکه نوشیدنی گرم را دیرتر سرد می کند و معمولا تا زمانی آن را گرم نگه می دارد.

ماگ حرارتی جنسش سرامیکی است هنگامی که دمای فضای اطرافش عادی و کاملا معمول باشد رنگ لیوان کاملا مشکی و تیره است اما به محض این که نوشیدنی را در آن بریزید کم کم طرح روی لیوان مشخص می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *