دکوراسیون

تقسیم کننده کشو؛ با کمترین هزینه منظم باشید!

تقسیم کننده کشو؛ با کمترین هزینه منظم باشید!

یکی از وسیله های آشپزخانه که نظم و ترتیب داشتن وسیله های داخل آن بسیار با اهمیت است یخچال فریزر است. عموما اکثر ما هنگامی که از خرید برمی گردیم تنها به جاسازی مواد غذایی خریداری شده درون یخچال اکتفا می کنیم و خیلی به مرتب بودن آنها اهمیت نمی دهیم. به همین دلیل لازم است تا هر چند وقت یکبار نسبت به نظافت اساسی دستگاه یخچال فریزمان اقدام کنیم تا هر نوع آلودگی یا باکتری و غیره در آن باقی نماند. همچنین علاوه بر تمیز بودن و نظافت یخچال موضوع نظم و ترتیب داشتن وسیله ها و مواد غذایی نیز هست. جدیدا وسیله هایی طراحی شده که به نام تقسیم کننده کشو یا ارگانایزر معروف شده اند و به کمک آنها می توان به یخچال نیز نظم و ترتیب خاصی بخشید. در این مطلب تصمیم داریم کمی در مورد این تقسیم کننده کشو صحبت کنیم، با ما همراه باشید.

همیشه نظم و ترتیب حس خوبی به نوع بشر القا کرده است. این نظم در همه ی جوانب زندگی جاری بوده و به تمامی ابعاد زندگی بشر نفوذ کرده است. برای مثال در آشپزخانه و حتی در وسیله های آن هم نظم و ترتیب بسیار مهم است و حرف اول را می زند. اگر آشپزخانه از نظم خوبی برخوردار نباشد با توجه به اینکه وسیله های خطرناک زیادی را در دل خود جای داده است می تواند برای فرد یا افرادی که از آن استفاده می کنند خطرساز نیز باشد و سبب بروز حادثه هایی شود که سلامت فرد را به خطر می اندازد.

درباره ما

فروشگاه خانه ما عرضه کننده انواع لوازم خانه و آشپزخانه، شلف آشپزخانه، شلف حمام، جاشمعی، اردوخوری، ظروف پلاستیکی، ارگانایزر، لیوان ماگ و به روزترین و جدیدترین کالاها را با بهترین قیمت برای شما عزیزان فراهم کرده است شما می توانید محصولات کاربردی زیرا هم از طریق خرید حضوری و هم اینترنتی تهیه کنید و از آنها به بهترین شکل استفاده کنید

خواندن  شلف آشپزخانه؛ بهترین دیزاین 2020

تقسیم کننده کشو

 

تقسیم کننده کشو یخچال چیست؟

تقسیم کننده کشو یخچال یکی از محصول های جدیدی است که طراحی بسیار ساده ای دارد اما در عین حال به شدت کاربردی است. این وسیله عموما از جنس پلاستیک ساخته می شود چرا که پلاستیک از نظر قالب گیری بسیار راحت تر بوده و همچنین تنوع رنگی و شکلی بسیاری دارد. تقسیم کننده کشو یخچال در سایزها و اندازه های مختلفی تولید می شود و شما می توانید با توجه به اندازه ی محفظه ی یخچالتان و کشوهای آن هر اندازه ای را که مناسب تر است انتخاب کنید. برای خرید این وسیله می توانید از فروشگاه خانه ما بهره بگیرید. این فروشگاه یکی از فروشگاه های معتبر است که دارای انواع وسیله ها و لوازم آشپزخانه است که از نظر سطح کیفی بسیار خوب هستند. برای مشاهده ی وسیله های این فروشگاه می توانید به وب سایت آنها مراجعه کنید که آدرس آن به شرح مقابل است: https://khaneyehma.ir/ .

نظم دهنده داخل یخچال

کاربردهای تقسیم کننده کشو یخچال چیست؟

تقسیم کننده کشو دارای کاربردهای گوناگونی است که سبب شده در همه جا کاربرد داشته باشد و نه تنها برای یخچال بلکه برای قسمت های دیگر منزل هم مورد استفاده قرار بگیرد. با استفاده از این تقسیم کننده های کشو برای یخچال شما قادر هستید تمامی وسیله های داخل یخچال خود را به خوبی نظم و ترتیب بخشیده و از شلوغی و بی نظمی یخچال پیشگیری به عمل آورید. همانطور که میدانید کنار هم قرار گرفتن برخی از میوه ها سبب می شود تا زودتر پلاسیده و فاسد شوند. در عین حال عموما یخچال ها جای زیادی ندارند که بتوان میوه ها را تک تک و در محفظه های جداگانه قرار داد. برای حل این مشکل هم تقسیم کننده کشو راهگشا است. علاوه بر این برخی از انواع این تقسیم کننده ها دارای شیارهایی هستند که این شیارها کمک می کنند تا هوا در داخل تقسیم کننده کشو در جریان باشد و سبب تازگی و طراوت مواد غذایی شده و در عین حال هم از فساد مواد غذایی، میوه ها و سبزیجات و غیره پیشگیری می کند. یکی دیگر از مزیت های استفاده از این تقسیم کننده کشو یخچال بخشیدن ظاهری زیبا و چشم نواز به یخچال فریزر شما است. همچنین این وسیله کمک می کند تا به راحتی بتوانید مواد غذایی مانند هم را در یک طبقه نگهداری کنید و برای پیدا کردن آنها به مشکلی برخورد نکنید. علاوه بر این این تقسیم کننده ها چند منظوره هستند. یعنی اگر یکی از نها خالی شد یا به آن احتیاجی نداشتید به راحتی می توانید از آن برای نظم دهی کشوهای آشپزخانه، کابینت های آن و سایر جاهایی که فکر می کنید لازم است از وسیله ای استفاده کنید تا نظم را به آنجا هدیه دهید بهره ببرد.

خواندن  ایده های ساده و جذاب برای تزیین میز پذیرایی

1 نظر در “تقسیم کننده کشو؛ با کمترین هزینه منظم باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *